VAI TEV IR ROZĀCIJAS UN APSĀRTUŠAS SEJAS ĀDAS SIMPTOMI?

Pārbaudi savu sejas ādu un saņem bezmaksas konsultāciju!

Šobrīd pieteikšanās pacientu testa grupai ir slēgta. Lūdzu sekojiet informācijai mūsu mājas lapā un Facebook. Jauna testa grupa plānota 2020. gada rudenī.

Kāpēc ?

Rozācija ir hronisks ādas iekaisums, kas visbiežāk novērojams uz vaigiem, pieres, zoda. Sākotnējās stadijās apsārtums var būt pārejošs, un tikai laika gaitā tas kļūst paliekošs. Zinātniskie pētījumi liecina, ka 10% cilvēku cieš no šīs ādas slimības, Ziemeļvalstīs – pat līdz 20% iedzīvotāju. Daudzi to pat nenojauš. Jo agrāk rozācija tiek konstatēta, jo vieglāk ir cīnīties ar tās radītajām sekām.

Rozācija tiek uzskatīta par iedzimtu slimību, tāpēc Jūsu vecāku ādas novērtējums var palīdzēt vieglāk konstatēt, vai esat rozācijas riska grupā. 

Mūsu mērķis ir palīdzēt rozācijas slimniekiem, piedāvājot efektīvus un dabīgus kosmētikas līdzekļus rozācijas simptomu mazināšanai un ikdienas ādas labsajūtas atjaunošanai.

Kā tas notiks?

LABRAINS organizē pacientu testa grupu, dodot iespēju novērtēt savu ādas stāvokli un tās atbilstību rozācijai LABRAINS dermataloga bezmaksas konsultācijā. 

Aicinām pievienoties LABRAINS rozācijas testa grupai pacientus vecumā no 18 gadiem (pacientiem, kuri jaunāki par 18 gadiem ir nepieciešama vecāku izsniegta pilnvara), kuri saskārušies ar šādām ādas problēmām:
✓ nepārejošs ādas apsārtums;
✓ ādas apsārtums, kas veidojas dažādu ārējo faktoru ietekmē, – gaisa temperatūras maiņa, karsts un ass ēdiens, stress, alkohola lietošana;
✓ izteikti redzami sīkie asinsvadi;
✓ sārti un/vai balti izsitumi uz ādas;
✓ izteiktas reakcijas – sarkšana, nieze, kņudināšana vai ādas sārtuma rašanās mehānisku iedarbību rezultātā (sejas mazgāšana, tīrīšana utt.).

Papildus izvērtēsim pretendentu atbilstību arī LABRAINS anti-age grupai (pacienti vecumā no 35 gadiem), kuri arī saskaras ar sekojošām ādas problēmām: 
✓ sīkās krunciņas; 
✓ mīmikas izveidotās grumbas;
✓ āda kļuvusi plānāka, sausāka un mazāk tvirta. 

Ja tiks konstatēta atbilstība pacientu testa grupas prasībām, piedāvāsim iespēju piedalīties pētījumā, kura laikā būs iespēja bez maksas novērtēt sejas kopšanas līnijas produktus 2 mēnešu garumā un pašam vizuāli novērtēt savas ādas stāvokļa uzlabojumus. 

Sadarbībā ar SIA “Veselības centrs 4” un pieaicināto dermatologu izsvērsim nepieciešamību trīs reizes veikt 3D sejas ādas pārbaudi un ne tikai rozācijas simptomu noteikšanu ar jaunākās paaudzes iekārtu VISIA SKY klīnikā “Anti-Aging Institute”.

VISIA SKY ir jaunākās paaudzes iekārta ādas stāvokļa izpētei. Tā sniedz pilnīgu novērtējumu par ādas tekstūru, porām, mīmikas krunciņām un grumbām, pigmentācijas plankumiem, ādas apsārtumu un nosaka ādas tipu. 

Pēc šī izmeklējuma Jūs saņemsiet detalizētu savas ādas stāvokļa novērtējumu, “pagaidām vizuāli nekonstatējamās problēmas” ieteikumus ārstēšanai un vadlīnijas ikdienas ādas kopšanai.

Klīnikā “Anti-Aging Institute” veicamā VISIA SKY izmeklējumu cena tiek piedāvāta ar ievērojamu atlaidi – kopā 50.00 EUR (standarta cena izmeklējums un konsultācija – 120.00 EUR). Visiem dalībniekiem pētījuma laikā rekomendēsim izvairīties no rozācijas simptomus pastiprinošiem faktoriem: pirts, alkohola, spēcīgām sejas kopšanas procedurām utt. LŪGUMS – PAR VISĀM ATKĀPĒM NO PROGRAMMAS GODĪGI ZIŅOT ANKETĀ! Tas palīdzēs precīzāk izvērtēt un uzlabot vai pārbaudīt rozācijas kosmētikas izstrādes modeli. 

Sejas kosmētikas līdzekļu lietošanas kursa sākums ir plānots 2020. gada janvārī pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, bezmaksas konsultācijas, dermataloga un/vai VISIA SKY pirmreizējās ādas stāvokļa novērtēšanas. 

Pētījuma 28. dienā būs nepieciešama atkārtota dermataloga, kosmetologa konsultācija ar ādas stāvokļa novērtējumu un anketas aizpildīšana, pēc kuras pacients saņems nākamajam mēnesim nepieciešamo sejas kopšanas līdzekļu produktu komplektu. 

Pētījuma 56. dienā – anketas aizpildīšana, atkārtota 3D sejas ādas novērtēšana ar VISIA SKY un tai atbilstīga dermatologa ieteikumu un vadlīniju saņemšana.

IEVĒRĪBAI! Tie pacienti, kuri nokļūs placebo grupā, tiks nodrošināti ar LABRAINS kosmētikas produktiem 2 mēnešu lietošanai pēc pētījuma beigām.


Man sarkanais asinsvadu tīklojums abpus degunam ir intensīvs un kļūst vēl intensīvāks pie krasām temperatūras svārstībām. Tas atgādina sarkanus laukumus abpus degunam, kopumā seju neizdaiļojot. Antirozācijas krēma lietošanas trešajā nedēļā, zonas abpus degunam nebija tik uzkrītoši sārtas, bija mazinājies kapilāru tīklojums.

Dace Markevica
Ārsts - oftamologs

Viens no produktiem, ko intermitējoši lietoju, ir retinoīdi. Tie, kas ar tiem ir saskārušies, ļoti labi zina, ka ik pa brīdim tie var radīt ādas kairinājumu. Tādēļ atelpas brīdī no retinoīdiem, uz sejas gribas uzklāt ko maigu, nomierinošu un elpojošu. Šīs īpašības sajutu, testējot Latvijā radīta kosmētikas zīmola “Labrains” krēmu problemātiskai ādai. Papildus tam, manu uzmanību piesaistīja krēma vieglā tekstūra, tas, ka produkts neaizsprosto poras, nodrošina ādas mitrināšanu, viegli klājas, var izmantot kā bāzi dekoratīvai kosmētikai un ir ar ļoti patīkamu naturālu smaržu. Un, kas ir nemazāk būtiski, produkts ir hermētiski noslēgts, maksimāli samazinot nevēlamu mikroorganismu kolonizāciju tajā.

Dr. Lana Kasparane
Dermatoloģe
Veselības centrs 4,Dermatoloģijas klīnika

Bieži bija problēmas ar sārtu seju pie temperatūras izmaiņām! Un cīnijos arī ar akni. Izmeiģināju visdažādākos krēmus un procedūras! Vienmēr bija jālieto dažādi krēmi gan priekš rozācijas, gan aknes! Bet līdzko es sāku lietot šo rozācijas un aknes krēmu manas problēmas atrisinajās! Izteikti mazinājās gan akne, gan rozācija! Iesaku pamēģināt!

Elizabete Kļaviņa
Skolniece

Piesakies jau tagad!

Sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.