CLEANSEA

Sejas mazgāšanas un attīrīšanas līdzekļi

Tas ir kā ūdens šļaksts no mitrāju dīķa – tumšs un it kā necaurredzams, bet tajā pašā laikā tik dzidrs un nevainojami tīrs. Tas ir kā mīkstā un apskaujošā meža tumsa, kad nakts vidū ej tai cauri, – visapkārt kluss, tik priežu čiekuri čaukst zem kājām. Tas ir kā miglas pilieni, ko vējš noplēš no jūras un iemet tev sejā kā sudraba adatiņu sauju tieši tajā brīdī, kad pašķiras mežs. Tu sper soli smilšainajā pludmalē un apjaut, ka jau aust rīts un ka labām lietām dzīvē nevajadzētu beigties nekad.

Mēs nevaram apturēt laiku, bet varam censties imitēt dažas no šo sajūtu asociācijām, tāpēc izveidojām mazgājošu un attīrošu produktu līniju, ņemot par iedvesmu ziemeļu dabu un sastāvā izmantojot tās sniegtās efektīvākās sastāvdaļas.

CLEANSEA sejas mazgāšanas līdzeklis ar sapropeli

Pasūtīt

150ml
Visiem ādas tipiem.

Vienreizēja un pirmreizēja sastāvdaļu kombinācija, kas apvieno ziemeļu sapropeli un intensīvi mitrinošu kompleksu, Jūsu ādas dziļai attīrīšanai un detoksikācijai, neatņemot tai dabīgo mitrumu. Tas dos Jūsu ādai īstu enerģijas lādiņu, to no jauna pamodinot un atjaunojot.

Lasīt vairāk

Rezultāti
Lietojot ikdienā:
- bez kairinājuma attīra ādu no visiem netīrumiem un nosēdumiem, padarot to ideāli piemērotu visiem ādas tipiem;
- ņoņem vieglu acu kosmētiku, atstājot ādu nevainojami tīru un atsvaidzinātu;
- darbojas kā tauku absorbētājs un ādas mitrinātājs, pateicoties spējai saistīt ūdens molekulas;
- izlīdzina un savelk ādu – novērš priekšlaicīgas novecošanās pazīmes.

Lietošana
Iemasējiet sejas mazgāšanas līdzekli uz mitras sejas un kakla. Noskalojiet ar siltu ūdeni. Var izmantot arī kā īpaši mitrinošu roku mazgāšanas līdzekli, ja tās ikdienā tiek pakļautas biežai mazgāšanai.

INCI: Aqua, Sapropel mud, Betaine, Glycerin, Pentylene glycol, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan gum, Polyglyceryl-2-caprate, Sodium Levulinate, Sclerotium gum, Sclerotium gum, Pullulan, Sodium Anisate, Lecithin, Sodium phytate, Silica, Parfum, Citric acid

Lasīt mazāk

CLEANSEA Micelārais ūdens

Pasūtīt

200ml
Visiem ādas tipiem, ideāli piemērots sausai un jutīgai ādai.

Atsvaidzinošs micelārais ūdens, kas efektīvi attīra ādu, noņem kosmētiku un netīrumus, kas uzkrājušies dienas laikā. Satur atomizētu jūras ūdeni – ar minerālvielām piesātinātu aktīvo sastāvdaļu, kas neizraisa kairinājumu un ir piemērota arī ļoti jutīgai un apsārtušai ādai. Iedarbojas kā pretiekaisuma un nomierinošs līdzeklis, ādas mirdzuma veicinātājs.

Ja uz ādas ir mikrobrūces, var būt kņudinoša sajūta.

Lasīt vairāk

Rezultāti
- saudzīgi attīrīta āda;
 - noņemtas kosmētikas un grima paliekas, kā arī netīrumi.

Lietošana
Samitriniet kokvilnas kosmētikas vates plāksnīti un viegli noslaukiet seju un acis. Ja līdzeklis iekļūst acīs, rūpīgi tās izskalojiet.

SASTĀVDAĻAS: Aqua, Pentylene glycol, Betaine, Maris Sal, Glycerin, Maltooligosyl glucoside, Hydrogenated starch hydrolysate, Sodium levulinate, Lauryl glucoside, Disodium cocoyl glutamate, Sodium anisate, Citric acid, Sodium phytate

Lasīt mazāk